Yıldızeli Kaymakamlığınca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfında kayıtlı ailelere yönelik verilen iftar yemeğinde, mülki erkan ile Yıldızelili aileler bir araya geldi. 
     Yıldızeli Kütük Evde düzenlenen iftar yemeğinde Kaymakamımıza eşleri Sayın Zeynep Melike CANKATAR, Yıldızeli  Belediye Başkanı Sayın Yılmaz NAVRUZ, Yıldızeli Hakimlerimizden Sayın Halim ARISTAK, Sayın Songül Zeynep CANBOLAT, Sayın Murat KAYMAK, Cumhuriyet Savcımız Sayın Hasan ASLAN, Müftü Vekili Sayın Süleyman KARYAĞDI, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdiresi Sayın Dilfuruz TANRIVERDİOĞLU ÇAKAR  ve davetliler eşlik ettiler.
İftar sofrasında vatandaşları ağırlayan Yıldızeli Kaymakamı CANKATAR, iftar öncesi tüm davetlilerin masalarını eşi Zeynep Melike CANKATAR ile gezerek hem iftara katılanlarla tanıştı, hem de hal hatırlarını sorarak sohbet etti.İlçe Müftülüğü görevlileri tarafından Kuran-ı Kerim tilavetinin ardından akşam ezanı ile birlikte iftar programına katılan davetliler hep birlikte oruçlarını açtılar.
        Yıldızeli Kaymakamı Yusuf CANKATAR, yemeğin ardından yaptığı  konuşmada” Ramazan ayının tüm halkımız için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Kaymakamlığımız tarafından düzenlenen iftar programına teşrif eden tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi ve amaçlarının Yıldızelili vatandaşlarla aynı masada oturarak manevi duyguları paylaşmak olduğunu belirtti.