Kaymakamımız Sayın Yusuf CANKATAR köy ziyaretleri kapsamında Akçalı, Kapıköy, Yavu, Dikilitaş ve Başköye bir dizi ziyaretlerde bulundu.

Bu ziyaretlerinde Sayın Kaymakamımıza İl Genel Meclis Üyeleri Sayın Fikret DOĞRUYOL, Sayın Nazif ARAR, Sayın Ziyaeddin MAT ve bazı kurum müdürleri de  eşlik ettiler.

Kaymakam CANKATAR bu ziyaretlerinde köylerimizde kalan vatandaşlarımızla bir araya gelerek isteklerini ve taleplerini dinledi. Köylerimizdeki eksiklikleri yerinde tespit edip gerekli kurumlara bir an önce bahar aylarının gelmesi ile çalışmaları hızlandırmaları yönünde gerekli talimatları verdi.

Hane ziyaretleri kapsamında da bazı köy sakinlerinin evlerine konuk olan Kaymakamımız imkanlar ölçüsünde ailelerimizin ihtiyaçlarının karşılanacağını dile getirdi.

Yavu Köyümüzdeki okullarımızı da ziyaret eden Sayın Kaymakamımız Çok Programlı Lisede Elektrik Laboratuvarında çalışan öğrencilerle yakından ilgilenerek yapmış oldukları elektrik devreleri hakkında bilgiler aldı İlköğretim Okulunda ise 23 Nisan Çocuk Bayramı’na hazırlanan minik öğrencilerimizin provalarını izleyen Kaymakam CANKATAR okullarımızın ihtiyaçları hakkında bilgi aldı. Yavu Jandarma Karakol Komutanlığını da ziyaret ederek görevli personelimizle bir müddet sohbet edip başarılar diledi.

Yapmış olduğu ziyaretleri fırsat buldukça tekrarlayacağını dile getiren Kaymakamımız Sayın Yusuf CANKATAR kendisi ile beraber ziyaretlere katılanlara teşekkür ederek ilçe merkezine hareket etti.